Honor 8A je telefon nižší třídy, ve které se rozhodně neztratí, protože má solidní parametry a displej. Aby byl stále jako nový, tak je dobré koupit pouzdro.

Honor 8A umí potěšit

Technologický vývoj

Technika jde stále dopředu a zákazníci mají stále nějaké požadavky a přednosti, s čímž samozřejmě počítá i výrobce Honor a své mobilní telefony neustále zlepšuje a vyvíjí. U mobilů platí, že je moderní určitou dobu a třeba za dva roky jsou na trhu přístroje ve stejné kategorii, jenž ho hardwarově i softwarově převálcují. S tím musíme samozřejmě počítat, ale zařízení nám může sloužit klidně několik let, což samozřejmě závisí na náročnosti uživatele. Honor 8A je základním modelem, takže nám se u něj můžeme těšit na nízkou cenu, za kterou dostaneme slušně zřízení. Jednou z největších změn je rozhodně nárůst displeje na 16 palců, což rozhodně v této kategorii dříve nebylo nic obvyklého.

mobil huawei

Musíme pochválit i parametry zařízení, protože má dostatečný výkon, silnou baterii a příjemný nový operační systém Android 9. Od fotoaparátu nemůžeme čekat zázraky, což se dá čekat, takže pokud rádi fotíte, tak tuto volbu mobilu zvažte.

Odolné pouzdro

Mobilní telefon je zařízení, jenž většina z nás nosí spoustu času u sebe, protože jeho požívání ke opravdu velmi rozsáhlé a slouží nám při mnoha činnostech. Bohužel většina mobilů není nijak zvlášť odolná, takže větší pád pro ně znamená poškození, jenž může být v podobě prasklého displeje. Tento běžný problém znamená ovšem v opravně dost vysokou částku za výměnu nového, takže se vyplatí mít mobil neustále chráněn, což zajistíme pomocí pouzdra Honor 8A. To je vyráběno přímo pro tento model, takže na něj opravdu hezky pasuje.

průhledný kryt

Zásadním parametrem je pro nás rozhodně odolnost, kdy nemá problém ani s větším pádem, kdy se naráz přes pouzdro dost utlumí. Provedení je mnoho, kdy si každý zákazník může na webu vybrat dle sebe. Abychom měli ochranu kompletní, tak nám ještě chybí ochranné sklo. Dohromady obal s tvrzeným sklem moc nestojí, ale zařízení bude skutečně stále chráněno, takže se vyhneme všemožnému poškození.