Důvodů, proč montovat tažné zařízení na Škoda Yetti, je celá řada, vzpomeňme kupříkladu převážení věcí na chalupu, stěhování menšího bytu nebo nákup domácích spotřebičů či stavebnin, kde chcete mít jistotu, že se vám při transportu zboží nepoškodí, a raději si jej převezete domů sami.

velký karavan

Tažné zařízení ovšem neslouží jen k tomu, abychom převáželi tvárnice a cihly na stavbu, může být velmi efektivním a zdatným pomocníkem na naší dovolené. Podnikat cesty za poznáním https://www.gyoa.cz/skola/aktuality/ze-zivota-skoly/za-poznanim-vidne/ s onou koulí za autem lze vícero způsoby, například s nosičem jízdních kol, s přívěsem a na něm naloženými loďmi na vodácké putování, anebo s obytným karavanem. A u něho bychom se mohli na okamžik zastavit.

jízda s karavanem

Karavan stačí vypůjčit

Koule za autem je jediná podmínka k tomu, abyste mohli odjet na dovolenou s karavanem v podstatě kamkoli, pochopitelně musíme brát v potaz typy karavanů, typ automobilu a také naše řidičské schopnosti a dovednosti a potřebné oprávnění. Tím chceme říci, že karavan nemusíte po celý rok doma garážovat, a lze jej pronajímat na libovolně dlouhou dobu. Pronájmům karavanů se daří už jen z toho důvodu, že je to skvělá možnost, jak si užít klidu a pohody bez přeplněných hotelů, bez karantén a dalších omezení pro návštěvníky jistých lokalit a destinací. A pokud máte problém vycestovat za hranice republiky, u nás je také mnoho krásných míst, kde se dá kempovat a užít si báječný týden v přírodě.

Nejste na ničem závislí

Nezávislost je snad ten hlavní důvod, proč dovolenou takto koncipovanou podniknout. Máte k dispozici toaletu, barely s pitnou vodou a potraviny snadno opatříte prakticky kdekoli. Nepotřebujete vlastně nic a nikoho, snad jen přípojku elektřiny, a ta v mnoha kempech bývá k dispozici, no a možná nějaké společenské vyžití, máte-li zájem zajít třeba do restaurace. Ale ani to není podmínkou k vašemu štěstí a navíc se můžete kdykoli „sbalit a odjet jinam.