Je to už řadu let, co jste si pořídili svůj byt. Starší sídlištní zástavba a pouze dva menší pokoje s úzkou kuchyní. Zpočátku se vám zdálo, že byt zcela odpovídá vašim představám. Několik let to také bylo pravdou. Svatba a očekávaný příchod potomka však váš pohled na současné bydlení zcela proměnil.

klíče

  • Bydlení pro děti

Nejprve jste se zamýšleli nad tím, jak současný byt přestavět, přestěhovat nábytek či upravit stávající dispozici. Velmi záhy jste však zjistili, že ani ty nejdokonalejší úpravy v bytě vám nevyřeší to, co vám chybí nejvíce. A to metry čtvereční volného prostoru, kde by si vaše dítko mohlo hrát. I když přidáte další skříň na oblečení, několik polic na dětské pomůcky a velký box na hračky, stále nebudete mít místa dost. Dítko bude potřebovat jednu celou místnost jen pro sebe a v těch ostatních místo pro hraní.

  • Stěhování je nutností

Není jiná možnost než stávající bydlení vyměnit za větší. Takové, kde každý z členů vaší domácnosti získá svůj vlastní pokoj. V tuto chvíli vám nechybí jen pokoje, trápí vás i malá koupelna, nepohodlné zařízení kuchyně a zoufale toužíte po pracovním koutku. A to ani nezmiňujeme vaší největší touhu. Mít menší zahradu, kde by bylo možné si s potomkem hrát.

kalkulace

  • Bydlení v domě za malý peníz

Když vám řekneme, že za současnou hodnotu vašeho malého bytu, můžete získat prostorný dům s velkou zahradou, jistě nám nebudete věřit. Je to skutečně tak. Mobilheim je moderní typ bydlení, v jehož interiéru naleznete vše, co potřebujete k pohodlnému rodinnému životu. Jeho dispozice jsou velmi variabilní a můžete si zvolit variantu i s několika ložnicemi. Co je však na takovém bydlení nejkrásnější? Nebudete splácet hypotéku několik desítek let, a přitom máte vše, po čem jste toužili. Nádherný moderní interiér a u domu velkou zahradu. Jakému typu dáte přednost?