Jestliže si potřebujete půjčit, jdete určitě do banky. Tam často směřuje všechny naše první kroky, které se týkají běžných financí. Jenomže banky mají jasně daná pravidla a nesmějí své klienty posuzovat individuálně, což my můžeme. Nesmějí porušit žádné z pravidel a tak se často může stát, že u nich půjčku nedostanete. Zejména v případě, že jste zapsáni v registrech dlužníků, máte již nějaké dluhy, nejste dostatečně bonitní, nebo nemáte dostatečně vysoký příjem.

bankovky v džínách

Pravidla se musí dodržovat

V bankách mají vše jasné a srozumitelné, pokud nesplňujete požadavky jejich kritérií, nebo se vymykáte, peníze vám neposkytnou, to je dostatečně srozumitelné pro každého. Jenomže co potom? Co v případě, že vám v bance nepůjčí? Kam jít? Na koho se obrátit? V tom případě je nejlepší zvolit nebankovní hypotéky.

mince ve váze

Americká hypotéka bez registru je finanční možnost, jak získat peníze snadno a rychle. Jistě si teď řeknete, že v tom bude nějaký háček, ale není. Tento finanční produkt je vhodný pro každého. Běžně se totiž tolerují záznamy v registrech dlužníků i nízké příjmy.

Hypotéka bez registru není spotřebitelský úvěr

Peníze se používají v případě podnikání. Jakmile potřebujete financovat své potřeby v podnikání, ve firmě nebo jako osoba samostatně výdělečně činná, která má založenou živnost, tak můžete využít tohoto finančního produktu. Zajistíme velice nízký úrok a garantujeme nízkou splátku. Doba splácení se pohybuje od jednoho roku až na dobu třiceti let.

pohled na laptop

Získat můžete až 70% z odhadu nemovitosti, což je běžná sazba, kterou by vám nabídli jako odhad i v běžné bance. Vyšší sazbu získat nemůžete, protože ČNB vydala doporučení a již před nějakým časem normy, kdy se nesmí vydávat 100% hypotéka. Takže 70% je nejvyšší možné číslo, které můžete získat jak v bankovním, tak také nebankovním sektoru.

Vše rychle vyřídíme a snadno zařídíme

Celé vyřízení může trvat jenom pád dní. Při expresním čerpání můžete mít peníze do 24 hodin.