Když si potřebujete půjčit větší obnos financí


Jestliže si potřebujete půjčit, jdete určitě do banky. Tam často směřuje všechny naše první kroky, které se týkají běžných financí. Jenomže banky mají jasně daná pravidla a nesmějí své klienty posuzovat individuálně, což my můžeme. Nesmějí porušit žádné z pravidel a tak se často může stát, že u nich půjčku nedostanete. Zejména v případě, že jste zapsáni v registrech dlužníků, máte již nějaké dluhy, nejste dostatečně bonitní, nebo nemáte dostatečně vysoký příjem.

bankovky v džínách

Pravidla se musí dodržovat

V bankách mají vše jasné a srozumitelné, pokud nesplňujete požadavky jejich kritérií, nebo se vymykáte, peníze vám neposkytnou, to je dostatečně srozumitelné pro každého. Jenomže co potom? Co v případě, že vám v bance nepůjčí? Kam jít? Na koho se obrátit? V tom případě je nejlepší zvolit nebankovní hypotéky.

mince ve váze

Americká hypotéka bez registru je finanční možnost, jak získat peníze snadno a rychle. Jistě si teď řeknete, že v tom bude nějaký háček, ale není. Tento finanční produkt je vhodný pro každého. Běžně se totiž tolerují záznamy v registrech dlužníků i nízké příjmy.

Hypotéka bez registru není spotřebitelský úvěr

Peníze se používají v případě podnikání. Jakmile potřebujete financovat své potřeby v podnikání, ve firmě nebo jako osoba samostatně výdělečně činná, která má založenou živnost, tak můžete využít tohoto finančního produktu. Zajistíme velice nízký úrok a garantujeme nízkou splátku. Doba splácení se pohybuje od jednoho roku až na dobu třiceti let.

pohled na laptop

Získat můžete až 70% z odhadu nemovitosti, což je běžná sazba, kterou by vám nabídli jako odhad i v běžné bance. Vyšší sazbu získat nemůžete, protože ČNB vydala doporučení a již před nějakým časem normy, kdy se nesmí vydávat 100% hypotéka. Takže 70% je nejvyšší možné číslo, které můžete získat jak v bankovním, tak také nebankovním sektoru.

Vše rychle vyřídíme a snadno zařídíme

                Celé vyřízení může trvat jenom pád dní. Při expresním čerpání můžete mít peníze do 24 hodin.