Určitě jste někdy řešili problém, jak udělat radost někomu blízkému a přitom věnovat něco opravdu osobního, něco co nemají v každém velkoobchodě. Pokud již mají to vámi vysněné, je to malé, velké nebo to nemá správný tvar. Chceme-li dokonce výrobek s nápisem, věnováním, logem nebo neobvyklým obrázkem, je čas navštívit odborníky. Těmito Blanka a Radek z ateliéru v Křepicích bezesporu jsou. Na jejich e-shopu v záložce ZAKÁZKOVÁ KERAMIKA najdete i několik ukázek.
ruce při práci

Co všechno tedy dělají?

Točená keramika.

Hrnky malé i velké, aroma lampy, olejové lampy, květináče, misky a mísy, poháry, kalichy i džbány, pece na jablka, struhadla na česnek, zeleninu i ovoce, hmoždíře, stojánky na svíčky i vajíčka, talíře, soupravy jídelní i přátelské, čajové i kávové konvice, půllitr, vodní dýmky a korunky a spoustu dalších zajímavých výrobků.

·         Tmavě hnědá keramika dekorovaná motivy zvířátek, sluníček a spirálek. Zde jsou použity pastelové barvy, dekor je konturovaný. Zvířátka se usmívají. Je jich tu velký výběr. Pokud to své oblíbené nenajdete, je možno ho objednat.

·         Pestrá keramika s povrchovou lesklou glazurou. Tady jsou již obrázky propracovanější. Motivy jsou indiánské, africké, australské, mexické, draci, ještěrky a další prazvláštní potvůrky.
keramika a sušenky

·         Přírodní tmavě hnědá – to je prostě klasika.

·         Pruhovaná. Když smícháte tři druhy hlíny, vytočíte výrobek a pak usilovně leštíte, vznikne opravdu velice elegantní výsledek. Výrobky vypadají jako ze dřeva.

Figurky a sošky.

·         Miniatury zvířátek

·         Velké figurky zářící barvami

·         Andělé a betlémy

·         Čarodějnice i mágové

·         Kočky všech možných velikostí

·         A další speciality – například vlaštovčí hnízdo.

Závěsné obrázky a nádoby.

Šperky. Zářivě barevné i decentní.

Naprosto originální i oblíbené motivy, kočky, sloni, myši, ptáčci, ptáci kivi….

 

Vše je kvalitní, užitková keramika je s atestem.

Tady vám vždy vyjdou vstříc a pokusí se splnit vaše přání.