To všechno můžete zažít při hře laser game. Nacházíme se v Praze, kde najdete hráčské doupě. Domluvit se můžete s kolegy z práce, s rodinou, se známými, se spolužáky, pozvat kamarády na netradiční oslavu narozenin, uspořádat tímto způsobem meeting, briefing nebo jen tak přijít zabít volný čas. Chcete si vyzkoušet na vlastní kůži jaké to je, když můžete po někom střílet? Nebo naopak chcete si trochu zasportovat? Získat dovednost míření a střelby?

Aztec (1)

Zažít něco nového? Právě pro tyto případy je hra laser game naprosto ideální. Prožijete netradiční zážitek a vyzkoušíte si něco nového. Mnoho lidí sem chodí jen tak za zábavou a zabít volný čas. Nemusíte se nudit doma, přijďte se s přáteli pobavit. Zahrajete si hru, můžete mířit a pořádně si zastřílíte. Získáte nové zkušenosti a dovednosti a třeba vás to bude i bavit tak, že budete chtít přijít ještě na další a další hry. Na výběr je z více módu, takže klidně můžete vyzkoušet postupem času všechny! Lasergame je vhodná příležitost k odreagování.

Jako začátečník nebo jako profík

Na vlastní kůži si vyzkoušet jaké to je, když můžete po někom střílet? To je super příležitost ukázat, co ve vás je! Vyzkoušejte si to jako nezávaznou zábavu nebo jako profíci.

skupina(1)

  • Hrát můžete libovolné módy hry. Vždy je na výběr ze dvou základních arén. Tím je Tajemný labyrint, vhodný pro větší skupiny hráčů, nebo Aztécké ruiny, ty jsou ideálnější pro menší týmy. Jakmile utvoříte dva týmy, můžete proti sobě začít soupeřit. Do rukou dostanete zbraň, se speciálními laserovými paprsky. Do nepřítele se samozřejmě musíte trefit. Ideální místo pro míření je vesta, kterou má každý hráč na sobě připevněnou, kolem trupu těla a která zaznamenává zásahy. Vítězí samozřejmě ten tým, který bude mít více zásahů.
  • Adrenalin, zábava, spoustu legrace, ale také napětí a akce, to všechno můžete zažít. Netradiční způsob, jak zahnat nudu s přáteli, jak získat nové zkušenosti, jak se pobavit a vyzkoušet si něco nového. Vhodné pro muže i ženy. Kluci si v tom samozřejmě najdou to své, mohou střílet, mířit a pálit a hrát počítačovou hru naživo na vlastní kůži. Ženy zase ocení to, že neodejdou s modřinami na těle, protože zásahy jsou naprosto bezbolestné, jedná se pouze o světelný paprsek.