Všichni občas obměňujeme vybavení naší domácnosti. Nejinak je tomu i u nábytku. Někdy starý nábytek doslouží, jindy se nám zase zalíbí něco jiného. A někdy se stěhujeme, a na ten starý už není místo. Hodláte si pořídit nový nábytek, ale zatím nevíte, jak jej dostanete k sobě domů? A hlavně nevíte, jak ho zprovozníte? Pomůžeme vám. Provádíme montáž nábytku Praha. A to není všechno. Co vám ještě nabídneme?

– Půjčíme vám vozidlo pro dopravu vašeho nábytku.
– A nebo vám jej rovnou dovezeme my. A to i s montáží.

skříně v šatně

Můžeme demontovat starý nábytek a zlikvidovat jej, abychom vám udělali místo na nábytek nový. Tuto službu využívá čím dál více lidí, protože nemají moc možností, jak objemný odpad zlikvidovat.

Už si nemusíte lámat hlavu s tím, jak dostanete do bytu nový nábytek, a co hůř – jak ho složíte. Nebo naopak? 🙂

Skládání moderního nábytek leckdy není pro jednoho člověka, a už vůbec ne pro ženu nebo pro někoho staršího. Kusy jsou těžké, manipulace s nimi není moc snadná, hrozí pád a poškození dílu a je zde riziko zranění. Toto všechno můžete eliminovat na nulu, pokud si necháte nábytek smontovat od nás. Máme praxi v montáži, demontáži i ve vyklízení objektů a stěhování. Pomůžeme vám, s čímkoliv budete potřebovat, a to za velmi dobré ceny.

montáž nábytku

Pořídili jste si nábytek atypických rozměrů? nevíte, jak s si s ním teď poradíte? Zvedněte telefon a zavolejte nám. Jsme tu pro vás, pracujeme rychle a precizně. Mnoho klientů už si naše služby objednalo, když se stěhovali, někteří využili i další služby právě jako vyklízení objektu, uskladnění věcí nebo likvidaci odpadu, a byli s našimi službami vždy velmi spokojení.

Podívejte se na reference na našem webu, budete mile překvapeni. Věci neztrácíme ani nerozbíjíme, pracujeme rychle a vy se nebudete muset tahat s těžkým nábytkem, který vám může dát při skládání pěkně zabrat.