Distributor léčiv je velmi důležitá práce. Já si pamatuji, když jsem o tuhle práci žádala. A nevěděla jsem do čeho ale jdu. Nicméně jsem se ale přihlásila na výběrové řízení a tohle výběrové řízení mělo pět kol. A musím se přiznat, že jsem byla docela v šoku, že tohle mělo pět výběrových kol. Distributor léčiv a takové haló? Já si myslím, že tohle asi jenom přeháněli. Nebo vy si dokážete představit, že byste na obyčejného distributora léčiv dělali pět kol výběrového řízení? Já si myslím, že to asi trochu přehnané bylo, aby to vypadalo hodně důležitě. Nicméně ale když jsem byla u prvního a druhého kola, tak musím říct, že to bylo opravdu moc složité. Po mně chtěli například základy latiny. Abych pravdu řekla, nevěděla jsem, na co mi bude latina při distribuci léčiv. Distributor léčiv musí umět latinu? A hned jsem doma sedla k počítači a hledala jsem nějaké informace o této práci.

Léčiva jsou nutná.

Dozvěděla jsem se, že distributor léčiv musí být velmi spolehlivý a pečlivý, co se týče léčiv a podobných věcí. Já sice jsem, ale nevěděla jsem, že musím být až tak moc důkladná. Potom mi došlo, že se jedná vlastně o léky, které musejí být všechny v pořádku. A taky musí být všechno pečlivě zabalené a musí všechno sedět v papírech. Já jsem si řekla, že jsem asi přecenila své síly a svoje schopnosti.

Distribuce je někdy složitá.

Možná to vzdám. No uvidím, jak dopadne moje páté kolo. Třeba na to ani neprojdu a neuspěji. A já si říkám, že by možná bylo lepší, kdybych neuspěla. Protože být distributor léčiv je docela složitá práce. Myslela jsem si, že to bude jednoduché, ale je to pravý opak. Je to složité a já si myslím, že tuto práci by měl dělat opravdu jenom někdo, kdo tomu rozumí a má v tom aspoň nějakou malou praxi. A já v tom praxi nemám a nevím, jestli bych to zvládla. Nicméně ale distributor léčiv může být zajímavá práce, ale zase to chce hodně odvahy a schopností.