Hodně se naše společnost za poslední roky změnila. Nastolila se úplně jiná pravidla. A to se netýká jenom společnosti. I když v ní došlo k opravdu velikým změnám. Třeba co se týče trávení volného času ve společnosti. A s tím i souvisí komunikace, která se přestala řešit verbálně a přestěhovala se na sociální sítě. A to je velmi smutné. Vždyť co je lepší, než když si můžete popovídat s člověkem z očí do očí. A na tom je přece taky dám základ komunikace. A je tedy velmi skličující, když vidíme dnešní děti, které jsou jen plně zadívané do svým mobilních telefonů. Ale bohužel taková je už doba.

blogeři

A technologiím jsme hodně propůjčili svoje životy. A technologie se pro nás stala určující v mnoha směrech. Vše pomalu a jistě spěje k automatizaci, a to nejen výroby. Už jsme se také dočkali, že umělá inteligence AI je schopna nejen komunikovat, ale také řešit spoustu problémů za nás. A jen otázka času, kdy nás nahradí úplně. A teď se vraťme zpátky na internet. Mnozí z nás jsme se na internet přestěhovali úplně. A našli jsme si tady také i práci. A to třeba sdílením obsahu na sociálních sítích. Anebo jsme si třeba také založili nějakou formu blogu. Kam svojí prací přispíváme.

blogeři

A právě blog https://www.erectmax.cz/blog/ má mnoho podob. A záleží jen na nás, jakou konkrétní formu si chceme zvolit. Můžeme například psát blog jako svůj webový deník. Anebo to můžeme pojmout z hlediska zpravodajského nebo informačního ražení. Můžete tam také vkládat různé články a ty můžou mít mnoho literárních podob. Co se týče blogu a jeho formy, dalo by se říci, že se meze nekladou. Blogy mohou být osobní s privátním tématem a zaměřením. Nebo jsou také tvořené blogy, které jsou odborné a věnují se určitým odborným tématům. Anebo si také cíleně vytváří blogy firmy. A také existují videoblogy, kde s vámi jsou blogeři ve video komunikaci.