Zábradlí je nedílnou součástí každého schodiště a bez něho by se schody ani neobešli. Díky zábradlí se můžete opřít a odpočnout v případě toho, že už nemůžete, ale také slouží proti pádu se chodů. Zábradlí také slouží ke kolaudaci a bez něho byste kolaudací ani neprošli. V této době však existuje nespočet druhů zábradlí a je těžké, si mezi nimi vybrat. Velmi oblíbené je zábradlí na schodiště https://www.fa-havlicek.cz/cs/m-32-zabradli dřevěné, kované, ale také celoskleněné, či kombinované.

Zábradlí (2)

Každé zábradlí se vyjímá v prostředí trošku jinak a je tak důležité vybrat to správné. Pokud nevíte, jaké zábradlí by dobře zapadlo do Vašeho vnitřního interiéru, tak se nechte inspirovat již realizovanými kusy na webových stránkách.

Zábradlí skleněné se hodí jak do venkovního, tak do vnitřního prostředí a dokonale doplňují interiér domu. Velmi oblíbené jsou v kancelářích a v obchodních střediskách, kde vynikne jeho nadčasový designe a také moderní doba.

Zábradlí

Zábradlí dřevěné je letitá tradice, která se dělá už stovky let. Díky letokruhům na dřevě je zábradlí nejen krásné, ale také máte kousek přírody doma. Můžete si vybrat, z jakého materiálu bude zábradlí vyrobené a také jaký lak na jeho ošetření zvolíte. Dřevo se dá také dobře kombinovat a jak se ocelí, tak se sklem, nebo všechny tři materiály dohromady. U dřeva si můžete také vybrat šprušle, které dokonale doplní okolní prostředí.

Kované zábradlí je skvostný prvek sám od sebe. Díky detailní práci Vám vznikne uprostřed domů umělecké dílo, které nebude mít nikdo jiný. Jde zkrátka o originální zábradlí, které jen tak někde neuvidíte. Nejčastěji se kombinuje se dřevem, které dobře ladí.

Pokud tedy sháníte kvalitní zábradlí, které Vám vydrží dlouhé roky, tak se obraťte na tuto osvědčenou firmu. Zaručeně se Vám bude zábradlí líbit a bude skvostem ve Vašem domě.